Дизайнери використовують багато хитрощів для створення неповторних і вишуканих інтер’єрів. Одним із сучасних рішень, для оформлення інтер’єру домашнього або офісного приміщення, є модульні картини. Модульні або сегментовані картини набирають все більшої популярності в Україні, попередньо зробивши величезний фурор в Європі.
Модульні картини привертають увагу і змушують акцентуватися на даному елементі інтер’єрного оздоблення завдяки своїй незвичності. Модульні картини – це єдиний, великий художній твір, який складається з декількох модулів і об’єднаний загальним сюжетом і змістом. Дані картини поступово завойовують серця українських цінителів мистецтва, але поки є новинкою в дизайні інтер’єрів!
Сучасні картини для інтер’єру не захаращують стіни в приміщенні, як великі старовинні полотна, а навпаки приносять свободу і візуально розширюють невеликі приміщення, надаючи їм новий стиль. В цей же час, у великих приміщеннях ці картини виглядають дуже стильно й лаконічно. Модульні картини отримали заслужену повагу дизайнерів по всьому світу.