Студія Сучасного Дизайну «ART-AVENIR» буде рада бачити в числі своїх партнерів дизайнерів, будівельників, ремонтні бригади, архітекторів, виконробів а також представників компаній, що надають послуги з інтер’єрного дизайну. Плідна співпраця з нашою компанією дозволить Вам розширити межі своїх можливостей за рахунок застосування різноманітних матеріалів відомих світових виробників. Багатство асортименту задовольнить самі вибагливі запити клієнтів. Унікальні напрацювання в області монтажу натяжних стель і досвід, накопичений нами за роки роботи, нададуть Вам неоціненну допомогу у ваших починаннях.
Ми дорожимо своєю репутацією, тому стежимо за безперебійністю поставок і дотриманням термінів виконання замовлень. Ми використовуємо тільки відмінні матеріали та комплектуючі від перевірених виробників. Вся пропонована продукція відповідає європейським стандартам якості і має відповідні сертифікати.
Ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг: постачання необхідних матеріалів і монтаж стель силами спеціалізованих бригад, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Телефонуйте:

+38 (097) 80 333 42           +38 (098) 76 752 43

81400, Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. Торгова, 28 (ТК “Галич”, магазин №4а)

 

Напишіть нам