Останнім часом, у зв’язку з появою на ринку натяжних стель великого числа новачків і дилетантів, почастішали випадки вибухів побутових газових балонів. Вони використовуються для нагріву полотна при монтажі натяжних стель. Такі нові «компанії» не дотримуються техніки безпеки, а монтажники не мають достатнього досвіду.
У зв’язку з цим Студія Сучасного Дизайну «ART-AVENIR» вирішила перевести всіх своїх монтажників з металевих газових балонів, на полімерно-композитні балони.
Звичайні металеві балони можуть вибухати. При цьому вибух навіть у 5- літрового балона еквівалентний вибуху трьох кілограмів тротилу. Додайте до цього осколки, які утворюються під час вибуху… Композитні газові балони не вибухають, вони просто фізично не можуть вибухнути!!!
УВАГА – якщо ви замовили натяжні стелі, то при прибутті монтажників до вас, зверніть, будь ласка, увагу на їх газовий балон. І в разі якщо їх балон буде роздутий, навіть трішки, або відчуватиметься запах газу, вимагайте замінити балон, або повернути гроші!
Ні в якому разі не допускайте використання несправного або роздутого балона у вас дома! Будьте уважні. А найкращий спосіб забезпечити себе та своїх близьких – замовити натяжні стелі у Студії Сучасного Дизайну «ART-AVENIR».

Ми гарантуємо Вам безпеку!